Červen 2009

Sny

2. června 2009 v 22:09 | Floyd (a Tvůrce, samozřejmě) |  Skryté pohledy mého nepříčetného já...
Zdály se mi zvláštní sny.
Nevim, čim to bylo, možná tim, jak jsem je vnímala, těma lidma tam, tim, že se na mě dívali.
Vypadalo to neuvěřitelně živě. Melancholicky. Realita sfumato. Jako jiná dimenze, jiná vrstva skutečnosti, jiný rozměr, zrcadlo - všechno je v ně, obráceně a přece tak stejný (to už jsem říkala). Možná to vypadalo jako vzpomínky. Ale spíš na budoucnost. (To umí ale jen JEDEN PÁN). Anebo na přítomnost.
Vystřelily jsme obě. Já minula, ale Ohněvláska se trefila (je to elfka mnoha jmen a rázné povahy, tohle by ale neudělala, ještě jsem jí neřekla, že se mi to zdálo). Ta třetí stála před námi a jedla. Její krev opsala po stěně tvar nábojnice. Nemám Ji ráda. Tohle Jí ale nepřeju. Byla šokovaná. Já po probuzení.
S Laurou (taky žena - spíš čarodějka - mnoha jmen) jsme rozpustily vlasy kovový soše. Byla to malá holčička se slamákem a měla v nich velkou mašli (pod krempou). Vypadalo to roztomile, ale jí se víc líbilo, jak jí potom vlály ( i když byly asi z bronzu ), takže se smála a my taky.
Potom sme se zase smáli (taky s Laurou, ale ještě s dalšíma), Rytíř věnoval Lauře tři fialky, ona se zatočila, já jí je vetkla do vlasů (a jsme zase u toho). Pak přijelo metro (byli jsme pod zemí).
Měla jsem stát u regálu s nahrávkama, měla jsem radost, ale pak jsem zjistila, že se tam musí mejt skleničky. Přijala jsem radši brigádu na Vršovický.
Dál mám jenom útržky. Asi z amnézie (nedávno jsem byla v bezvědomí, tak možná...)
Bylo to po několik nocí. Padadadam...